Úvodní stránka » Ruční tvorba

V této části mých stránek bych Vám ráda představila svojí ruční tvorbu. Ráda pracuji s keramickou hlínou, bižutérií ... a jak se mi to daří ponechám na Vaší úvaze. Vše z mojí dosavadní tvorby naleznete jednak v obrazové galerii, ale také kategorii Keramické soboty nebo Keramika ALKeramické soboty jsou pro mne příležitostí, jak se pod vedením keramice věnovat pravidelně tzn. jednou za měsíc vyjma července, srpna a září. Soboty jsou volnočasovou aktivitou organizovanou DDM v Praze 6 na Bílé Hoře. Nově také navštěvuji keramickou dílnu Alžběty Labounkové na Praze 4 (více v kategorii Keramika AL), kde se tvorbě věnuji s její odbornou pomocí.

Fotky nádob a dalších výrobků, které jsem vyrobila ve hmateliéru (místo, kde se kurz koná – odvozeno od „hmatového modelování“) můžete shlédnout v obrazové galerii - Hmateliér. Možná, že vám technika bude připomínat styl, kterým občas nějaké výrobky dělám i v DDM, ale její podstata je jiná. Kdyby vás o této tvorbě cokoliv zajímalo, neváhejte mě kontaktovat.

NOVÁ KATEGORIE: Dílny v Okamžiku

KYTIČKY Z KORÁLKŮ

Vážení návštěvníci, přátelé/kamarádi, příznivci mých korálkových výrobků,

Rozhodla jsem se, že se stanu samoukem A rozšířim svojí korálkovou tvorbu. Začala jsem zkoušet z korálků vyrábět kytičky, které slouží jako závěsná dekorace a chystám se i na výrobu broží. Zatím jsem v začátcích a je to spíš zkoušení, než tvorba na jisto, můžete ji ohodnotit podle fotek, které budou průběžně doplňovány.

Závěsnou kytičku si u mě lze objednat, stejně jako korálkové módní doplňky, které znáte už z dřívějška. Když budu mít požadovaný materiál, ráda se pokusím o kytičku na zakázku (platí i o módních doplňcích).

POZN. Kytičky jsou křehké, neb jsou dělány na tenký drátek.

Pro objednávky prosím používejte e-mail nebo tel. č. 607689860. Do předmětu mailu uvádějte: objednavka - vyrobky z koralku.

 


Kontakt

Petra Zelenková
Zeyerova alej 1843/18, Praha 6
607689860
626077159 (slepýš1)
p.zelenkova

TOPlist