OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Aktuality

Dotisk mojí knihy - prosba o pomoc 

Přátelé, vážení, kamarádi, milý náhodní i pravidelní návštěvníci mého webu, mojí knížce Písmenovky se nachýlila doba nutných dotisků. Ano, výtisky rapidně ubyly/původní náklad se značně snížil a vás, zájemců o ni pořád přibývá. Proto bych vás ráda poprosila o pomoc s finančním pokrytím nákladů na dotisk knihy. Za tímto účelem jsem založila projektovou výzvu, kterou naleznete zde: 

https://www.donio.cz/pismenkovky

Když seženu 50 a více procent z uvedené částky, dostanu celou vybranou částku. Když se mi limit 50% nepodaří dosáhnout, všechny peníze se vrátí dárcům (toto pravdilo se vztahuje na částky pod 75 tis. korun, nad tuto částku je milníkem 25 % z vybrané částky).

Předem moc děkuji

5. 8. 2021

*********************************************************************************

Vážení, protože jeden telefon mi nejspíš odešel, a to ten, ve kterém jsem měla všechny kontakty (ještě se snažím najít někoho, komu by se podařilo z něj data dostat) a druhý mobil mi blbne, prosím vás, když vám neodpovím na zprávu nebo se neozvu zpátky na váš zmeškaný hovor, zkoušejte mě kontaktovat znova. A jestli byste mi mohli poslat v mailu vaše telefonní číslo, abych si vás mohla uložit do aktuálního mobilu, bylo by to super.
Moc děkuji za pochopení.

30. 6. 2021

*********************************************************************************

Vážení přátelé a kamarádi,

jak jistě víte, letos jsem vydala svojí první knížku s písmenovými povídkami. Chtěla bych Vás poprosit o Váš názor, zda byste si případně koupili i druhé vydání písmenkových povídek, samozřejmě s novými povídkami. Předem děkuji za Váš názor. Otázka je ZDE.

30. 6. 2021

*********************************************************************************

ZLODĚJI TENISÁKŮ

Ještě pár let zpátky jsem si držela mojí lásku k veverkám. Vždycky jsem je vnímala jako roztomilá zvířata s velkým, vznešeným, chlupatým ocasem.

Od té doby, co mám fenku Viki, která je blázen do aportování balónků, tenisáků, míčků, no prostě všech kulatých nesmyslů jsem zjistila, že to jsou pěkné potvory. Abych Viki, která má nadmíru energie pořádně vyběhala, pořídila jsem si na hody kulatých nesmyslů věc, které říkám prodloužená ruka. Díky té dohodím i do leckterých větví, které v parcích dosahují nad cesty. Poté, co jsem zjistila, že je jejich trefování dobrý způsob, jak trénovat pozornost mojí psí kamarádky, protože ona čeká dlouhý míček, který před ní nedopadne a když ho slyší spadnout, musí po otočení pátrat, kam dopadl, začala jsem větve zkoušet trefovat záměrně. No a jednou za čas se prostě stane to, že slyším, jak míček větev trefí, ale už nespadne.

Poprvé jsem si myslela, že je to náhoda, ale když se nám to stalo už po několikáté a na jedné větvi rovnou dvakrát, pojala jsem neklamné podezření, že v tom mají tlapky moje oblíbené veverky. Od té doby jsem veverky začala považovat za prevítky, kradoucí psí míčky. Teda alespoň v pražském parku Hvězda. V okolí nemocnice Na Pleši, která je v brdských lesích, kde jsem byla s maminkou po operaci kolene na rehabilitačním pobytu, je jedna hodná veverka. Sice nám tenisák taky sebrala, ale pak nám ho hodila zpátky a moje fenka si ho druhý den našla. Po návratu domu jsem několik dní měla pocit, že se hodná veverka z Pleše přestěhovala k nám do parku, protože nám byl míček několikrát chycen a vzápětí spadl. Ale po krátké době se zase vyměnily a vrátily se ty zrzavé/hnědé potvory, které nám tenisáky chytají a nevrací.

Občas nám nějaký odnese ježek, kterému tenisák přistane na bodlinách. Ten nám s ním pak zmizí a Vikinka ho hledá marně. No řeknu vám, některá zvířata, a to zejména ta, co vypadají nejvíc nevinně umí být pořádně zákeřná.

Proto pomalu, ale jistě začínáme shánět další míčky pro Vikinky, tak oblíbené aportování.

Vaše Petra, 23. 2. 2021

*********************************************************************************

Vážení přátelé a kamarádi,

s ohromnou radostí vám přináším informaci o tom, že to, co mi kdysi někdo řekl, že: „SNY JSOU OD TOHO, ABY SE PLNILY“ je pravda. Dne 18. prosince 2020 ve 20:00 jsem přebrala zásilku z Brněnského vydavatelství Knihovnička, se svojí 1. knížkou! Jde o knížku „PÍSMENOVKY.“ Je to knížka povídek, ve kterých všechna slova začínají stejným písmenem. 

Zájemce prosím, aby se mi ozývali na tel. č.: 608 598 424. Předání knížky praktikuji formou osobního setkání.

Vaše šťastná Petra, 21. 12. 2020

01 knížka Písmenovky obal.jpg

*********************************************************************************

POŘAD ČESKÉ TELEVIZE CHCETE MĚ?

Dovoluji si Vás pozvat na krátkou reportáž o mne a mých psích kamarádkách. Reportáž je zde

3. 2. 2019


Kontakt

Petra Zelenková
Zeyerova alej 1843/18, Praha 6
607689860
626077159 (slepýš1)
p.zelenkova

TOPlist