Úvodní stránka » Výstava 2010

Výstava 2010

 

Dne 9.9.2009 jsem jako dobrovolnice, ač nevidomá, šla nabízet s vidící kamarádkou sbírkové předměty - magnety s kresbou nevidomé dívky (pejsek a světluška), náramek s logem Světluška (ve tmě svítí), přívěšek na klíče s tímž nápisem. Když si lidé některý předmět koupili, přispěli na pomoc nevidomým lidem. Český rozhlas, který sbírku pořádá je spojen s akcí Světluška a její patronkou je zpěvačka Aneta Langerová. Děkuji všem, kteří přispěli zakoupením předmětu a podpořili svět nevidomých.

Dne 3.2.2010 jsem přijala pozvání na 9. ročník vernisáže fotografické výstavy „SVĚTLO MÉHO ŽIVOTA“.

Vernisáž se konala od 17:00 hod. ve velkém sále Novoměstské Radnice v Praze 2.

Po vernisáži je fotografická výstava dětí z kliniky dětské hematologie a onkologie FN Motol přístupna široké veřejnosti. Pořádá jí obecně prospěšná společnost Klub Interaktivního Domu ve spolupráci s Fakultní nemocnicí Motol a s podporou Městské části Praha 2. Pod uměleckou záštitou fotografa prof. Jindřicha Štreita.

V roce 2004 jsem se stala první držitelkou ocenění „Světýlko 2004“

Mimo ukázek prací, byl vidět taneční i pěvecký program. Tančily skupinky různých věkových kategorií, především ve stepu. Hudební vystoupení zajistil pozvaný finalista ze SuperStar Zbyněk Drda, se kterým jsem prohodila pár slov a nechala se s ním vyfotit.(foto k nahlédnutí ve fotogalerii).

Také jsem se setkala s přáteli z dřívějších dob a hlavně s maminkou Drahušky (viz.více o mně)

Doprovodné fotografie naleznete zde.

Kontakt

Petra Zelenková
Zeyerova alej 1843/18, Praha 6
607689860
626077159 (slepýš1)
p.zelenkova

TOPlist