Úvodní stránka » Řecko 2009

 

ŘECKO 2009
Ve dnech 15.9 – 25.9.2009 jsem mohla s maminkou a svojí čtyřnohou společnicí Bellou díky panu Ing. Ivanovi Marťákovi strávit dovolenou v Řecku na 3. největším ostrově Lesbos. Bydlely jsme v letovisku Petra, ve studiu Miamare. Domácí byli moc milí a vstřícní, pes jim vůbec nevadil. Počasí jsme měly celý pobyt pěkné, slunečné. Moře bylo úžasné, okolí krásné.
Každý den jsme si užívaly sluníčka na pláži u moře. Odpoledne jsme podnikaly výlety po okolí. Jednou jsme se byly podívat v blízkém přístavu, kde kotvila spousta rybářských lodí a jedna velká nákladní loď, na kterou jsme (vlastně jenom maminka) koukaly z pláže (viz.foto). Jiný den jsme šly procházkou po silnici do nedaleko vzdáleného letoviska Anaxos. Cestu zpátky jsme absolvovaly po (pro mě  ne příjemné) kamenité pláži. Já jsem sbírala kameny, maminka hledala mušle a Bella neustále plavala v moři. (viz foto)
Dopoledne v den odjezdu jsem se šly všichni tři podívat do kostela sv. Marie na Nebevzetí, kam se stoupalo po 144 schodech vytesaných do skály.
Pobyt se mi moc líbil, moře mi prospívá i po zdravotní stránce a příští rok bych si přála se zase někam podívat.
Děkuji CK Viamare, delegátce Aničce Růžičce a hlavně majitelům studia Miamare, kde mi umožnili mít u sebe svou Bellu.
Děkuji Petru Soukenkovi a panu Ing. Ivanovi Marťákovi a všem, kteří mi pomáháte a podporujete.

 

ŘECKO 2009

Ve dnech 15.9 – 25.9.2009 jsem mohla s maminkou a svojí čtyřnohou společnicí Bellou díky panu Ing. Ivanovi Marťákovi strávit dovolenou v Řecku na 3. největším ostrově Lesbos.

Bydlely jsme v letovisku Petra, ve studiu Miamare. Domácí byli moc milí a vstřícní, pes jim vůbec nevadil. Počasí jsme měly celý pobyt pěkné, slunečné. Moře bylo úžasné, okolí krásné. Každý den jsme si užívaly sluníčka na pláži u moře. Odpoledne jsme podnikaly výlety po okolí. Jednou jsme se byly podívat v blízkém přístavu, kde kotvila spousta rybářských lodí a jedna velká nákladní loď, na kterou jsme (vlastně jenom maminka) koukaly z pláže (viz.foto). Jiný den jsme šly procházkou po silnici do nedaleko vzdáleného letoviska Anaxos. Cestu zpátky jsme absolvovaly po (pro mě  ne příjemné) kamenité pláži. Já jsem sbírala kameny, maminka hledala mušle a Bella neustále plavala v moři (viz foto). Dopoledne v den odjezdu jsem se šly všichni tři podívat do kostela sv. Marie na Nebevzetí, kam se stoupalo po 144 schodech vytesaných do skály.

Pobyt se mi moc líbil, moře mi prospívá i po zdravotní stránce a příští rok bych si přála se zase někam podívat. Děkuji CK Viamare, delegátce Aničce Růžičce a hlavně majitelům studia Miamare, kde mi umožnili mít u sebe svou Bellu. Děkuji Petru Soukenkovi a panu Ing. Ivanovi Marťákovi a všem, kteří mi pomáháte a podporujete.

Fotografie z pobytu naleznete ve fotogalerii.


Kontakt

Petra Zelenková
Zeyerova alej 1843/18, Praha 6
607689860
626077159 (slepýš1)
p.zelenkova

TOPlist