Úvodní stránka » Návštěva divadla

Návštěva divadla

 

Dne 9.9.2009 jsem jako dobrovolnice, ač nevidomá, šla nabízet s vidící kamarádkou sbírkové předměty - magnety s kresbou nevidomé dívky (pejsek a světluška), náramek s logem Světluška (ve tmě svítí), přívěšek na klíče s tímž nápisem. Když si lidé některý předmět koupili, přispěli na pomoc nevidomým lidem. Český rozhlas, který sbírku pořádá je spojen s akcí Světluška a její patronkou je zpěvačka Aneta Langerová. Děkuji všem, kteří přispěli zakoupením předmětu a podpořili svět nevidomých.

7. února 2010 mě po domluvě u domu vyzvedla pani Lenka Bečvářová. Pozvala mě na krácenou koncertní verzi úspěšného muzikálu Michala Davida a Lou Fanánka Hagena ANGELIKA, které se konalo v pražském divadle Brodway od 15:00 hod.

 

Vystoupení bylo ztvárněno členy Fan klubu divadla Brodway, ve kterém učinkuje syn paní Bečvářové - Vítek Bečvář. V koncertní verzi jsme slyšeli 14 písniček v prvním a 13 písniček ve druhém dějství + dva přídavky (jeden s Josefem Vojtkem jako hostem). Mezi částmi děje se objevily i taneční, resp. činoherní výstupy. Jako hosté tam také vystoupili zpěvák Ali Amiri a zpěvačka Kamila Nývltová. Účinkující měli zapůjčeno divadlo Brodway i s profesionálními kostými.

Přítomen byl i hlasový poradce Fan klubu pan Bohumil Klezla, se kterým jsem se po skončení koncertu nechala vyfotit.(fotogalerie)

Vystoupení se mi moc líbilo, ani jsem nepoznala, že to nezpívají profesionální zpěváci, ale obyčejní lidé nadšení pro svůj koníček a zábavu druhým.

 

Doprovodné fotografie naleznete zde.


Kontakt

Petra Zelenková
Zeyerova alej 1843/18, Praha 6
607689860
626077159 (slepýš1)
p.zelenkova

TOPlist