Úvodní stránka » Koncert skupiny Lignit

KONCERT SKUPINY LIGNIT

      Po krátké mailové komunikaci s kapelníkem skupiny Lignit Bohoušem Maršálkem jsem od něj byla pozvána na koncert jejich skupiny. Je to kapela, která v roce 2011 vyhrála soutěž „Talent Country radia.“ Napsala jsem tedy kamarádce a zeptala se jí, jestli by mi neudělala doprovod. Přestože neměla tušení, co skupina hraje za hudbu, řekla, že půjde, ráda. Místo konání bylo uprostřed našich tras k sobě, tudíž s dopravou nebyl problém.

Bohouš na mě mailovou komunikací zapůsobil sympaticky a mile, ale při osobním setkání jsem zjistila, že je ještě prýmovější, než přes mail. Koncert byl SUPER, stejně jako členové skupiny. Skupina mi po ukončení předala jejich první CD a můj doprovod mě s nimi vyfotil. Z této večerní akce jsem odcházela nejen s jejich cédéčkem, ale i s tričkem, které jsem si na místě koupila. Od té doby, jsem byla na všech pražských koncertech této skupiny.

Ač kamarádka tuhle hudbu neposlouchá, byla z návštěvy koncertu nadšená

Neexistuje styl, o kterém by se dalo říci, že jej tahle skupina hraje. Hrají vlastní tvorbu a pokud vás zajímá, jak vypadá, přijďte na některý z jejich dalších koncertů.

Všem koncerty Lignitu vřele doporučuji, termíny jejich koncertů si můžete pohlídat na jejich stránkách: http://www.kapelalignit.cz/

     


Kontakt

Petra Zelenková
Zeyerova alej 1843/18, Praha 6
607689860
626077159 (slepýš1)
p.zelenkova

TOPlist