Úvodní stránka » Koncert skupiny Hawaj melody

NAROZENINOVÝ KONCERT MILENY SOUKUPOVÉ A SKUPINY HAWAJ MELODY

         

Po krátké mailové komunikaci se zpěvačkou pani Milenou Soukupovou jsem od ní byla pozvána na její a skupiny Hawaj Melody koncert, konaný při příležitosti interpretčiných narozenin.

Na stránkách jsem si zjistila termín konání a dala se do shánění doprovodu. Napsala jsem spolužačce Petře z 2. stupně ZŠ, jestli by nechtěla jít na koncert taky. Neměla nic proti, vzala i svojí psí parťačku Enaru. Já Bellu nebrala, protože měla zranění.

Vzhledem k tomu, že koncert měl končit pozdě, domluvila jsem se s Petrou, že u ní přespím. Bylo však nutné, mít ještě jeden doprovod, vzhledem k tomu, že i Petra má těžký zrakový handicap. Doprovod jsem sehnala díky dobrovolnickému centru Okamžik: http://www.okamzik.cz/ což je sdružení pro podporu nejen nevidomých. Koncert začínal v 19:00 hod. a abychom měly dostatek času najít budovu konání+zakoupit na místě lístky, sraz jsme měly všechny čtyři na tram. Zastávce Dělnická, směr holešovická tržnice v 18:30 hod. Ze zastávky to byl jen kousek ke vchodu do tržnice a za prvním rohem byla hala č. 10, kterou jsme potřebovaly najít. Po vstupu mě oslovil pán prodávající lístky: „Vy jste si psala přes mail s pani Soukupovou, jste to vy, že ano?“ Po zakoupení lístků jsme si vybraly místa k sezení a ještě před koncertem se občerstvily skvěle vychlazenými nealko nápoji: džus a Nes tea. Dříve, než koncert začal, mě přišla pani Soukupová pozdravit, pokud jde o osobní setkání s ní je ještě příjemnější, než v radiu. Bylo moc milé si s ní podat ruku.

Usadily jsme se s Petrou a její psí parťačkou na židle a po chvíli nám bylo řečeno, že pani oslavenkyně řekla, že máme jít ke stolkům pro VIP hosty a tak jsme si přesedly do pohodlných křesel a zanedlouho akce začala. Koncert se mi moc líbil, ač jsem tuhle hudbu nikdy nevyhledávala. Ten večer jsem zjistila, že je pohodová a uklidňující. Ani Petra nebyla zklamaná, že se mnou šla. Když koncert končil, představila mě pani Soukupová, ostatním co přišli jako svojí velkou obdivovatelku, což opravdu jsem, její hlas je zvláštně, ale krásně zabarven – příjemný chraplák.

Po přespání u Petry jsem jela autobusem, na který mě doprovodila domu.

Moc se na další koncert pani Soukupové těším, třeba se skupinou Ponny express, která se vrátila na hudební scénu.

Všem návštěvu koncertů Mileny Soukupové ať už s tou nebo tou kapelou doporučuji.


Kontakt

Petra Zelenková
Zeyerova alej 1843/18, Praha 6
607689860
626077159 (slepýš1)
p.zelenkova

TOPlist