Úvodní stránka » Dvorana Country rádia

DVORANA COUNTRY RÁDIA

      6. dubna 2013 se v pražské Lucerně konala akce Country radia s názvem „Dvorana Country radia“. Jak mnozí z vás ví, country hudbou žiji, a proto jsem na akci nemohla chybět. Akce se nesla trochu ve smutné náladě, protože ji měl moderovat pan Vladimír Čech, který se prý na její moderování moc těšil. Až na tuto skutečnost byla akce skvělá a já si ji užila.

I když můj doprovod musel v průběhu Dvorany odejít do práce, akci jsem si užila, protože jsem se zase po delší době viděla s Míšou Čarodějkou, Petrem Busmanem a Petrem Prckem, což jsou členové naší Countrypartičky, do které rádi uvítáme nové členy /USMÍVAJÍCÍ SE SMAILÍK/. Najdete nás na Facebooku jako Countrypartička psáno jak píšu.

Na akci byli k slyšení hlasy např.: paní Jitky Vrbové a jejího kytaristy pana Standy Chmelíka, skupiny Cop, Wabiho Daňka, Skupiny Klíč, Skupiny AG Flek. A dalších interpretů, kteří jsou k slyšení na Country radiu a jež slyšet na živo je pro nadšence do tohoto stylu velkým zážitkem.

Toť o akci. Budiž to pro vás pozvánkou na případný další ročník a jiné akce úúúžasného radia Country radia, např. na každoroční červnovou Fontánu – více se dozvíte na www.countryradio.cz nebo z vysílání tohoto radia (vždy v období před právě chystanou akcí).

 Kontakt

Petra Zelenková
Zeyerova alej 1843/18, Praha 6
607689860
626077159 (slepýš1)
p.zelenkova

TOPlist