OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Aktuality

Ráda bych vás informovala o tom, že již vyšelo červnové číslo časopisu Psí Kusy 6/2019, ve kterém najdete můj článek a fotky. Příjemné čtení Vám přeje 

Vaše Petra, 11. 6. 2019

TENISÁKY (aktualizace 11. 4. 2019)

Tímto bych ráda poděkovala za bleskovou pomoc s tenisáky (viz níže) panu Martinu Šustrovi z tenisového klubu I. ČLTK Praha, a panu Věroslavu Suchardovi z Tenisového klubu Lokomotiva Praha/Sportovní klub Hajnovka. Nedostatek tenisáků díky těmto hodným pánům vyřešen. Velké díky.   

Jak už víte z 1. textu o mně a Viki, jsme vášniví aportéři. Občas ale nějaký míček hodím tak, že ho Viki, (ač je dobrý hledač) zkrátka nenajde anebo směr mnou hozeného míčku nepostřehne a přijdeme o něj. Taky se nám po pár procházkách začne vrchní část tenisáku loupat čili po nedlouhé době je tenisák nepoužitelný. I když nám zůstane vnitřní míček, s tím mám obavu dělat aport, protože bez vrchního obalu je to malý balonek a obávám se toho, aby ho Viki při sprintu nespolkla.

Proto se na vás obracím s prosbou o staré, ošoupané, přesto použitelné tenisáky. Pokud byste nějaký-é měli a nevěděli co s nimi nebo se jich chtěli zbavit, uvítáme je. Každý, byť jeden se nám hodí.

Předem moc děkujeme všem tenisákovým sponzorům

3. 4. 2019


POŘAD ČESKÉ TELEVIZE CHCETE MĚ?

Dovoluji si Vás pozvat na krátkou reportáž o mne a mých psích kamarádkách. Reportáž je zde

3. 2. 2019

Přátelé, vážení,

po zkušenosti s nezkušeností a neinformovaností některých z vás, nejen při letech, které jsem prožila s Bellou, jsem se rozhodla docílit toho, aby další generace na tom byla lépe a tak jsem začala dělat besedy ve školách a školkách. Kdybyste věděli o nějaké, která by mohla mít zájem nebo byste byli rádi, aby se taková beseda konala tam, kam chodí vaše děti, dejte mi prosím vědět, zkontaktuji se s nimi. Pro úplnost dodávám, že jde o besedy, které mají dvě témata: 1) o nás nevidomých, 2) vodící psi.

21. 10. 2018


Kontakt

Petra Zelenková
Praha 6, Zeyerova alej 1843/18
235365181 / 607689860
FAX číslo sponzorského účtu: 171683424/0300
626077159 (slepýš1)
p.zelenkova

TOPlist